Egzaminy kompetencyjne z j. obcego 2023/24

Egzaminy-terminarz

Egzaminy kwalifikacyjne na wyjazd na studia częściowe w ramach Programu Erasmus+ z języków obcych odbędą się dla osób, które złożyły formularz kwalifikacyjny w dniu 10.03 (piątek, po 16:00) – j. angielski „słuchanie”, j. niemiecki i j. francuski oraz 11.03 (sobota) – j. angielski „mówienie”. Egzaminy zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym, a ich dokładna forma zostanie określona przez Koordynatorów ze SPNJO i ogłoszona w zespole w MS Teams.

—————————————————————————————

Do egzaminu językowego organizowanego przez SPNJO przystąpić muszą wszystkie osoby aplikujące na wyjazd na studia, niezależnie od posiadanych certyfikatów (tzn. żaden certyfikat nie zwalnia z udziału w egzaminie!). Można przystąpić do kilku egzaminu z różnych języków tzn. z j. angielskiego, niemieckiego i/lub francuskiego (w rekrutacji jest uwzględniony lepszy wynik). Ponieważ na PK nie ma lektoratów z j. włoskiego i hiszpańskiego, osoby aplikujące do szkół z wykładowym włoskim lub hiszpańskim proszone są o przystąpienie do egzaminu z j. angielskiego oraz o przedstawienie zaświadczenia znajomości odpowiedniego języka (włoskiego lub hiszpańskiego).

Osoby, które już były na Erasmusie i zdawały egzamin w latach ubiegłych mogą uzyskać przepisanie wyniku poprzedniego po uprzednim zgłoszeniu na maila erasmus_wa@hotmail.com